Duke Nukem: Endangered Species PC hack
Duke Nukem: Endangered Species PC hack

Jak pobrać Duke Nukem: Endangered Species PC hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Duke Nukem: Endangered Species PC hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Duke Nukem: Endangered Species PC hack

 • Dzięki Duke Nukem: Endangered Species PC hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Duke Nukem: Endangered Species PC hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Duke Nukem: Endangered Species PC hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Duke Nukem: Endangered Species PC hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Duke Nukem: Endangered Species PC

Duke Nukem: Endangered Species PC hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Do naszej dyspozycji oddane zostają jednostki o parametrach opartych na prawdzie historycznej. Do naszej dyspozycji oddano zróżnicowane specjalizacje: Dark Lords to mroczni rycerze, którzy poświęcili część swojego człowieczeństwa w zamian za wielką moc; Whisperers to doskonali zwiadowcy wyposażeni w broń dystansową i zdolność władania siłami natury, co pozwala im na cichą eliminację niemal dowolnego celu; Bladers są brutalnymi wojownikami czerpiącymi siłę z niekończącej się furii; War Mages z kolei to twórcy niebywale potężnych zaklęć bitewnych, zdolni do siania chaosu w szeregach przeciwnika przy pomocy magii żywiołów. Duke Nukem: Endangered Species PC hack W grze spotkamy znane z poprzednich odsłon lokacje oraz postacie, choć nie zabraknie także zupełnie nowych wątków i bohaterów. Potencjalną drugą połówką naszego protagonisty (lub protagonistki) może zostać skupiona na własnej karierze Vera, księżniczka Miranda, pochodzący z piekła Damien czy choćby muskularny wilkołak Scott; każda z tych postaci posiada własne preferencje i zachcianki, które należy spełniać. Sytuacja na świecie jest, delikatnie mówiąc, nieciekawa – w skutek eskalacji międzynarodowego terroryzmu niemal każdy kraj nękany jest masowymi atakami bombowymi, zaś zwykli ludzie żyją w ciągłej psychozie strachu i świadomości, że śmierć czyha za każdym rogiem. Duke Nukem: Endangered Species PC hack To niemieckie studio specjalizuje się w tworzeniu różnego rodzaju symulatorów i w przeszłości zaoferowało nam tytuły pozwalające wcielić się między innymi w kierowcę karetki (Ambulance Simulator), budowniczego tuneli (Mining & Tunneling Simulator), a nawet we współczesnego drwala (Woodcutter Simulator). W tym swoistym trybie strategicznym kamera ukazuje akcję z perspektywy top-down, a naszym zadaniem jest przede wszystkim wznoszenie kolejnych budowli i uczynienie z naszej siedziby świątyni lub fortecy z prawdziwego zdarzenia; to drugie wyjście wydaje się zasadne, gdy narobimy sobie wrogów, którzy w każdej chwili mogą zdecydować się na atak.

Obecni w poprzedniej części gry nekromanci są tym razem jeszcze potężniejsi. Battle Islands na platformę PC, PS4 itd. Tym razem możemy wcielić się w jednego z dwunastu mistrzów sztuk walki (Baraka, Jax, Johnny Cage, Kitana, Kung Lao, Liu Kang, Mileena, Rayden, Reptile, Scorpion, Shang Tsung i Sub-Zero), celem przekroczenia bram Zaświatów i wyeliminowania tam pozostałych jedenastu uczestników turnieju. Do naszej dyspozycji oddano zróżnicowane specjalizacje: Dark Lords to mroczni rycerze, którzy poświęcili część swojego człowieczeństwa w zamian za wielką moc; Whisperers to doskonali zwiadowcy wyposażeni w broń dystansową i zdolność władania siłami natury, co pozwala im na cichą eliminację niemal dowolnego celu; Bladers są brutalnymi wojownikami czerpiącymi siłę z niekończącej się furii; War Mages z kolei to twórcy niebywale potężnych zaklęć bitewnych, zdolni do siania chaosu w szeregach przeciwnika przy pomocy magii żywiołów. Już na samym początku przygody Max odkrywa, że posiada moc manipulowania czasem, co jest jedynie początkiem dziwnych, niewytłumaczalnych zdarzeń i wydaje się w jakiś sposób powiązane z nękającymi ją wizjami gigantycznego tornada uderzającego w miasto. Samochody składają się z polygonów pokrytych teksturami. Duke Nukem: Endangered Species PC hack Od tej pory do naszych obowiązków należy nie tylko karmienie podopiecznego oraz sprzątanie po nim i urządzanie mu kąpieli, lecz także wypełnienie jego czasu wolnego rozmaitymi aktywnościami (przedstawionymi w formie prostych minigier), a po dniu wypełnionym atrakcjami – zgaszenie światła, by mogło spokojnie spać. Mimo że w tytule obu gier znalazło się słowo „8-bit” sugerujące, że możemy mieć do czynienia z oldskulową oprawą, rodem z komputerów i konsol 8-bitowych, produkcje studia Petroglyph wyróżniają się niezwykle barwną, opartą na wokselach grafiką, a modele postaci i otoczenia wyglądają niczym zbudowane z klocków. Duke Nukem: Endangered Species PC hack Robiąc jednak użytek z bystrego rozumu i zdolności pojawiania się w odpowiednim miejscu i we właściwym czasie, możemy włączyć w realizację naszego misternego planu także towarzyszy (formując grupę do 3 przyjaciół, każdy z własnym zestawem mocnych i słabych stron), a nawet członków naszego rodu – gra pozwala nam na założenie własnej dynastii, z czego zdecydowanie powinniśmy skorzystać, wszakże rodzinka to podstawa.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także