Fullmetal Alchemist and the Broken Angel PS2 hack
Fullmetal Alchemist and the Broken Angel PS2 hack

Jak pobrać Fullmetal Alchemist and the Broken Angel PS2 hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Fullmetal Alchemist and the Broken Angel PS2 hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Fullmetal Alchemist and the Broken Angel PS2 hack

 • Dzięki Fullmetal Alchemist and the Broken Angel PS2 hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Fullmetal Alchemist and the Broken Angel PS2 hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Fullmetal Alchemist and the Broken Angel PS2 hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Fullmetal Alchemist and the Broken Angel PS2 hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Fullmetal Alchemist and the Broken Angel PS2

Fullmetal Alchemist and the Broken Angel PS2 hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Mamy zatem dostęp do globalnego czatu, listy przyjaciół i ignorowanych natrętów, a także system tworzenia i zarządzania klanem, włącznie z centralnym magazynem, dyplomacją i opcjami nadawania kolegom różnych funkcji i rang w obrębie naszej struktury organizacyjnej. Hobbit: The Battle of Middle-Earth to wzorcowy przykład profanacji kultowej licencji, a podczas rozgrywki trudno oprzeć się wrażeniu, że gramy nie w pełnoprawną produkcję, ale w wersję demo czegoś, co być może miało zadatki na niezłą grę, ale zostały one brutalnie zniweczone przez niewiarygodną wręcz ignorancję twórców. Fullmetal Alchemist and the Broken Angel PS2 hack A tych ostatnich jest całkiem sporo, jako że do standardowego wyposażenia, dodatek wprowadza trzy nowe bronie: zmodyfikowany granatnik, wypluwający pociski przylepiające się do ścian i reagujące na ruch; szybkostrzelne działko laserowe, którego promienie rykoszetują od napotkanych przeszkód, i wielki młot Mjolnir, prezent dla wszystkich miłośników mitologii germańskiej, potrafiący jednym uderzeniem poważnie zranić wszystkie potwory aktualnie znajdujące się na planszy. Gra jest dosyć charakterystyczna, nie tylko ze względu na słusznej długości tytuł (jeden z najdłuższych akronimów: TBTNBCTPK), ale i również z powodu wykorzystania filmowej licencji (polski tytuł Miasteczko Halloween, premiera 1993) i nazwiska sławnego amerykańskiego reżysera, Tima Burtona, który pracował przy takich produkcjach, jak Sok z Żuka, Batman, Edward Nożycoręki czy Charlie i fabryka czekolady. Pomysł utworzenia grupy zainicjowany został pod koniec 1940 przez emerytowanego majora lotnictwa amerykańskiego Claire Chennaulta, który – co ciekawe – przed odejściem ze służby pełnił rolę doradcy do spraw lotnictwa u chińskiego przywódcy Chianga Kai-sheka. Zaimplementowano tutaj również system rozwoju postaci, dzięki któremu możemy zwiększyć siłę poszczególnych kończyn protagonisty i podwyższyć wartość współczynnika obrony, co pozwala mu na stawienie czoła coraz większym zagrożeniom.

Nadal do potyczki możemy wystawić maksymalnie cztery stworki, przy czym dodatkowo każdy ma do dyspozycji tyle samo umiejętności bitewnych. Udało mu się uzyskać aprobatę przedstawicieli pozostałych, największych mocarstw naszego globu, toteż po niedługich rozmowach zdecydowano się wreszcie powołać do służby tajną, perfekcyjnie wyszkoloną drużynę ekspertów od zabijania, którzy używając wszystkich dostępnych im środków w mgnieniu oka zlikwidują każde zagrożenie dla ziemskiego pokoju. Chociaż oprawa audiowizualna omawianej produkcji z pewnością nie jest światowego formatu, to program nadrabia braki w tej sferze charakterystycznym, wschodnim klimatem, rozbudowaną warstwą fabularną oraz przystępnością – klienta w wersji międzynarodowej możemy bezpłatnie ściągnąć ze strony głównej, zaś sama rozgrywka również jest darmowa (z możliwością dokupowania dodatkowego ekwipunku za prawdziwe pieniądze, korzystając z opcji Item Mall). Knight świetnie sprawdza się w roli żywej tarczy skupiającej na sobie ataki przeciwników i odciągając ich uwagę od innych członków drużyny. W obronie sprawiedliwości staje grupa ludzi, która dąży do zażegnania konfliktu i obrony planety. Usprawnień doczekał się również tryb My Player – tym razem zamiast rozgrywania szeregu przedsezonowych treningów bierzemy w udział w jednym meczu tuż przed draftem, który decyduje o przyszłości naszego zawodnika. Fullmetal Alchemist and the Broken Angel PS2 hack Gra jest wręcz niewyobrażalnie trudna. Bitwy toczymy w trzech głównych trybach gry: aktywnym ladderze (punktującym każdą porażkę i każdy tryumf), praktyce z przyjaciółmi (nie sankcjonowanej przez jakąkolwiek punktację) oraz losowej rozgrywce (przypomina praktykę, tyle że tutaj ćwiczymy z losowo dobranym przeciwnikiem, tak jak w ladderze). Duże znaczenie mają także wszędobylscy funkcjonariusze policji oraz urzędnicy do spraw zdrowia, którzy natychmiast po zlokalizowaniu naszego mobilnego sklepiku z lodami z wielkim zapałem przystąpią do kontrolowania jakości i zgodności naszych poczynań z prawem.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także