LEGO Dimensions hack
LEGO Dimensions hack

Jak pobrać LEGO Dimensions hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia LEGO Dimensions hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości LEGO Dimensions hack

 • Dzięki LEGO Dimensions hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie LEGO Dimensions hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia LEGO Dimensions hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu LEGO Dimensions hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do LEGO Dimensions

LEGO Dimensions hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Na zróżnicowanych arenach spotkać się mogą przedstawiciele rozmaitych specjalizacji – nic nie stoi na przeszkodzie, by prowadzić do boju klasycznego „tanka”, biorącego na siebie większość obrażeń zadawanych przez przeciwników, maga lub strzelca atakujących z dystansu, czy wreszcie asasyna, preferującego działanie z zaskoczenia, lub „supporta”, wspomagającego pozostałych członków zespołu przy pomocy rozmaitych zdolności defensywnych. Możliwe też jest podnoszenie przedmiotów i power-upów, dzięki którym główni bohaterowie tymczasowo nagradzani zostają nowymi ciosami oraz umiejętnościami. LEGO Dimensions hack W Precursors posunęli się jeszcze dalej - gra prowadzi graczy w niezbadane rejony przestrzeni kosmicznej, gdzie mogą przemieszczać się od planety do planety na pokładach ogromnych statków wojennych, których długość dochodzi niejednokrotnie do 10km! Wcielamy się w postać bezimiennego Bohatera, który został rzucony w sam środek konfliktu pomiędzy dwoma dominującymi w kosmosie rasami. Gunpey sprawdza Twój refleks, testuje połączenia nerwowe oraz podrażnia zmysły. Dodatkowo zaimplementowano intuicyjny interfejs oraz opcję śledzenia przebiegu wydarzeń z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby (dynamiczna zmiana ujęć kamery), co stanowi duży atut w kontekście walorów stricte użytkowych. LEGO Dimensions hack Już tutaj pojawiają się jednak różnice, bo bohaterowie dysponują dwoma paskami życia i to one reprezentują poszczególne rundy. Opowiedziana historia nie pełni tu szczególnie ważnej roli i stanowi jedynie pretekst do zabawy – oto bowiem stajemy na czele niewielkiego zespołu taksówkarzy, którzy wypowiadają wojnę bezdusznej korporacji Prestige Mega Corp i walczą o klientów, szalejąc na ulicach miasta za kierownicami zróżnicowanych samochodów. Oprócz kilku dodatkowych (używanie liny do dostania się do trudniej położonych lokacji, wodzenie wzrokiem za interesującym przedmiotem lub miejscem, walka wręcz aktywująca się przy bliskim kontakcie z przeciwnikiem, możliwość odebrania wrogiej broni i wiele innych) lub znacznie poprawionych ruchów (skradanie, turlanie się), mamy okazję pobawić się różnymi gadżetami ułatwiającymi nam rozgrywkę (wspomniana lina, latarka używana w ciemnych pomieszczeniach bądź specjalne okulary na podczerwień).

Znajdziemy wśród nich choćby opcję Team Race (wygrywa drużyna z większą liczbą punktów), VIP (konieczność ochrony wybranego gracza przed atakami członków drużyny przeciwnej), Cold Potatoes (zdobądź warzywo i utrzymaj je przez jak najdłuższy czas) oraz Meteorite (wyścig pośród spadających z nieba meteorytów). Akcja tej produkcji umiejscowiona została w czasach panowania potężnych Wikingów, zaś gracze stają się duchowymi formami wojowników, który polegli w walce i teraz ramię w ramię z bogami stawiają czoła Ognistym Gigantom dążącym do zagłady świata (mityczny Ragnarok). LEGO Dimensions hack Gracze mogą pokierować tak znanymi zawodnikami jak legendarny skrzydłowy Boston Celtics, Larry Bird, Oscar Robertson, który jako jedyny zawodnik w historii NBA zanotował w sezonie statystyki na poziomie triple-double, Robert Parish – świetny center i dziewięciokrotny uczestnik Meczu Gwiazd czy Bill Walton, również jeden z najlepszych centrów w historii zawodowej ligi koszykarskiej za oceanem. Jako ciekawostkę należy dodać, że wersja na PlayStation 1 to jedna z niewielu produkcji wydanych na tę konsolę, które wykorzystują mysz PlayStation Mouse. Do starcia możemy wystawić trzech herosów, a każdy z nich dysponuje nieco innymi współczynnikami i zdolnościami specjalnymi (które można dodatkowo modyfikować dzięki zdobywanym przedmiotom i kolejnym poziomom doświadczenia) – niektórzy potrafią latać, inni przemieszczać się pod ziemią, jeszcze inni mogą ogłuszać rywali. W nagrodę za kolejne zwycięstwa otrzymujemy dostęp do nowych tras czy nieznanych do tej pory modeli wozów. Większość z nich opiera się na określonym schemacie, zgodnie z którym gracze muszą rozbudowywać bazę, wydawać rozkazy podległym jednostkom i zbierać surowce potrzebne do dalszego rozwoju, by w ostatecznym rozrachunku przejąć lub zniszczyć obóz wrogiej frakcji. Do dyspozycji graczy oddano kilka trybów, takich jak Annihilation (drużynowy deathmatch – punkty otrzymujemy za zabijanie przeciwników), Demolition (podkładamy ładunki wybuchowe w wyznaczonych lokacjach, a przeciwnicy starają się obronić pozycje), Transport (ochraniamy lub staramy się przechwycić walizkę z kodami nuklearnymi), Escort (ochraniamy czołg przed wrogiem lub staramy się go zniszczyć) oraz Free for All (deathmatch każdy na każdego).

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także