Nostalgia NDS hack
Nostalgia NDS hack

Jak pobrać Nostalgia NDS hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Nostalgia NDS hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Nostalgia NDS hack

 • Dzięki Nostalgia NDS hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Nostalgia NDS hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Nostalgia NDS hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Nostalgia NDS hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Nostalgia NDS

Nostalgia NDS hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

W trakcie zabawy gracze zwiedzają kolejne krainy (przemieszczając się między poszczególnymi lokacjami na uproszczonym schemacie terenu) i epoki (prehistoria, wczesne średniowiecze, średniowiecze, teraźniejszość, apokalipsa, przyszłość i koniec czasu), prowadzą dialogi z postaciami neutralnymi oraz wykonują dla nich zadania, a także toczą pojedynki z przeciwnikami. Do dyspozycji użytkowników oddano przeszło siedemdziesiąt pięć aren opracowanych na podstawie faktycznie istniejących stadionów. Po obejrzeniu dość złowieszczego intra, w którym niejaki Anthony Clave nagrywa na dyktafon słowa przestrogi i radzi, by jak najszybciej odejść z tego miejsca, akcja przenosi nas do małego amerykańskiego miasteczka Shady Brook, położonego – jak to w horrorach - gdzieś na uboczu, przy jednym z wielu nic nie znaczących zjazdów z autostrady. W zależności od naszych zdolności detektywistycznych oraz podejmowanych w toku rozgrywki działań, w finale całej historii obejrzeć możemy jedno z pięciu alternatywnych zakończeń. Rozgrywka może budzić skojarzenia z takimi tytułami jak Gears of War (z uwagi na zawieszoną ponad ramieniem kamerę, a także konieczność chowania się za różnego rodzaju osłonami), czy Borderlands (w związku z opartym o statystyki modelem strzeleckim – o tym, z jaką łatwością zabijemy wroga decyduje nasz poziom oraz sprzęt, a nie jedynie celność). Nostalgia NDS hack Istotę rozgrywki stanowią tu więc aspekty survivalowe, a podczas zabawy gracz musi dbać o zaspokajanie podstawowych potrzeb życiowych swojej postaci, takich jak jedzenie i picie, oraz pozyskiwać niezbędne surowce, z których dzięki zaawansowanemu systemowi rzemiosła można stworzyć następnie przydatne przedmioty oraz bronie. Opisywana gra wydana została wyłącznie na konsolę Nintendo Wii. Zadanie okazuje się być niezwykle ciężkie, ponieważ nie dość tego, że musimy stawić czoło zastępom demonów, zealotów, a nawet czterem jeźdźcom apokalipsy niosącym kolejno: zarazę, wojnę, głód i śmierć; to na dodatek nasi wybrani to, powiedzmy „niepokorne duchy”, tj.

Ponadto właściwie każda akcja determinować będzie reputacje i charakter stosunków z wszystkimi grupami społecznymi (relacje trzystopniowe, wyrażone za pomocą barw: przyjaznej zieleni, neutralnej żółci i opozycyjnej czerwieni) oraz wygląd i funkcjonowanie całkowicie trójwymiarowego uniwersum – przykładowo konsekwentne likwidowanie rozmaitych zbirów, grasujących beztrosko w okolicach gościńców, zaowocuje obecnością w miastach większej ilości kupców, posiadających lepsze towary. Przy pomocy znanych nam zaklęć stopniowo wznosimy nowe budowle oraz zarządzamy podległą nam armią w taki sposób, aby pozbyć się niechcianych najeźdźców z naszych terenów. Gra nie posiada niestety żadnych trybów multiplayer. Nie bez znaczenia dla przebiegu akcji jest także sposób prowadzenia dialogów, w którym często musimy wybierać pomiędzy ścieżką altruizmu i egoizmu. W trybie dla pojedynczego gracza UEFA Champions League 2004-2005, poza wspomnianym wyżej trybem rozgrywki Season Mode, oferuje także szereg innych, jak: Play Now (wybierasz jeden zespół i prowadzisz go przez 1 sezon), UEFA Champions League (rozgrywki Ligi Mistrzów), Home & Away (rozegranie meczu wyjazdowego i na swoim stadionie), Tournament (turniej, w tym własnego autorstwa dzięki wbudowanemu narzędziu konfiguracyjnemu), Practice (trening) oraz Situation (scenariusze, w których musisz poradzić sobie w wybranymi problemami). Opowiedziana w grze historia stanowi swego rodzaju prequel do wydarzeń ukazanych w serialu i pod względem fabularnym łączy się z wydaną równolegle na urządzeniach mobilnych produkcją Heroes Reborn: Enigma, w której śledzimy losy Dahlii, siostry Cassandry, głównej bohaterki Gemini. Całe przedsięwzięcie napędza zaawansowany, trójwymiarowy silnik graficzny, oferujący pełną interakcję z otoczeniem oraz kilka ujęć kamery – od praktycznego w pracy widoku „z lotu ptaka”, po nieco bardziej użyteczną w kontaktach międzyludzkich perspektywę pierwszej osoby. W grze występuje szereg standardowych trybów walki: training (jak to mówią: trening czyni mistrza), medal of millionaire (typowa „arkadówka” dla jednego gracza – pojedynki w kolejnych turniejach), survival (1000 pojedynków pod rząd bez regeneracji paska wytrzymałości), story (w serii walk bohater poznaje historię Gears, na dodatek każda postać ma własne zakończenie), mission (potyczki na określonych zasadach, przy wykorzystaniu specyficznych technik walki).

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także