Solar Shifter EX hack
Solar Shifter EX hack

Jak pobrać Solar Shifter EX hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Solar Shifter EX hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Solar Shifter EX hack

 • Dzięki Solar Shifter EX hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Solar Shifter EX hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Solar Shifter EX hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Solar Shifter EX hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Solar Shifter EX

Solar Shifter EX hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Najwięcej uwagi poświęcono opracowaniu realistycznej animacji skoczków i fizyki ich ruchów, choć warto też wspomnieć o dodaniu infrastruktury skoczni, wiwatujących kibiców czy możliwości rozgrywania zawodów o różnych porach dnia (między innymi wieczorem przy sztucznym oświetleniu). Mamy więc szanse zmierzyć się między innymi z Colinem „Jaws” Lloydem (światowym numerem jeden), Peterem „One Dart” Manley’em (znanym z żelaznych nerwów i umiejętności bezbłędnego trafiania końcowych rzutów), Adrianem „Jackpot” Lewisem (największa z wschodzących gwiazd), Johnem „Darth Maple” Partem (zwycięzcą zawodów z serii PDC i BDO) oraz Alanem „The Iceman” Littlem (od ponad dziesięciu lat na topie). Solar Shifter EX hack Nie zabrakło także szeregu drobnych usprawnień, jak chociażby dodania opcji płynnego zamykania się i otwierania elektrycznych dachów w kabrioletach. Warto zwrócić uwagę na fakt, że przerywniki filmowe do gry zostały opracowane przez studio Platige Image, z kolei soundtrack jest dziełem Piotra Musiała, w którego portfolio można znaleźć między innymi utwory skomponowane na potrzeby Krwi i wina, czyli dodatku do hitowej produkcji studia CD Projekt RED, Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na szczęście wartość wskaźnika symbolizującego zainteresowanie stróżów prawa można zmniejszyć, zacierając po sobie ślady – pomocne okazuje się zarówno pozbywanie się numerów seryjnych ze skradzionych fantów czy nawet rozkładanie przywłaszczonych sobie samochodów na części pierwsze, jak i wyłączanie nadajników GPS oraz rozłączanie połączenia z Internetem w skradzionych telefonach, tabletach i komputerach. Gra oferuje cztery tryby rozgrywki: Control (drużyny muszą zająć wszystkie strategiczne punkty na mapie), Convoy (jeden zespół ochrania pojazd transportowy, podczas gdy drugi musi go zniszczyć), Gold rush (obie drużyny posiadają pojazd transportowy, wygrywa ta, której uda się przetransportować większą ilość surowca w ograniczonym czasie), Fighting with boss (wszyscy gracze biorą udział w walce z bossem kontrolowanym przez komputerową sztuczna inteligencję; wygrywa osoba, która pierwsza zdobędzie jego rdzeń).

Zabawna, kreskówkowa oprawa graficzna i bogate udźwiękowienie cieszą oczy i uszy. Naszym głównym celem jest przekroczenie linii mety na pierwszym miejscu, co możemy osiągnąć nie tylko w zgodzie z zasadami fair-play, lecz także w nie do końca uczciwy sposób – w trakcie zmagań zdobywamy bowiem rozmaite power-upy, dzięki którym otrzymujemy dostęp do spowalniających rywali, lodowych pocisków, unieruchamiających ich pojazdy impulsów elektromagnetycznych, czy choćby dającego chwilowy wzrost przyspieszenia dopalacza. Potencjalni mieszkańcy dzielą się na kilka segmentów, a każdy z nich może zamieszkać tylko w nieruchomości o standardzie spełniającym jego wymagania. Oprócz przygotowanych przez twórców przykładów zdarzeń, udostępniono również edytor, który pozwala na tworzenie własnych scenariuszy. 10 nowych niezwykle niszczących broni. Pojedynki toczą się na rozmaitych zasadach – oprócz tradycyjnego Versusa, w którym bierze udział dwóch zawodników, w opisywanej produkcji pojawiają się między innymi starcia dwóch na dwóch (pomiędzy wybranymi przez siebie wrestlerami możemy się przełączać w toku zmagań), potyczki spod znaku Hardcore (w których zawodnicy mogą wykorzystywać broń rozrzuconą po arenie) czy choćby pojedynki znane jako Tornado (walczy w nich jednocześnie czwórka wrestlerów). Produkcja przeznaczona na platformę PC, PS4 i XONE zawiera wszystko to, co „podstawka”, a dodatkowo deweloperzy ze studia GIANTS Software zatroszczyli się o kilka nowości. Zadanie jest proste – z tych elementów i podstawowych żywiołów oraz składników alchemicznych (takich jak sól, ołów, żelazo czy miedź) udostępnionych na danej planszy należy zbudować i zaprogramować najprostszą i najbardziej kompaktową maszynę, która w możliwie najmniejszej liczbie ruchów byłaby w stanie wytworzyć określony produkt. Pierwszy z tych trybów to Sidescroller, w którym statek gracza stawia czoła nadlatującym w jego kierunku przeciwnikom lecąc wciąż w prawą stronę, natomiast Invaders Mode to bezpośrednie nawiązanie do jednego z prekursorów gatunku, a mianowicie Space Invaders (statki atakujące z góry, statek gracza porusza się wyłącznie w lewo i prawo, oprawa retro).

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także