Sword of the Stars: Born of Blood PC hack
Sword of the Stars: Born of Blood PC hack

Jak pobrać Sword of the Stars: Born of Blood PC hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Sword of the Stars: Born of Blood PC hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Sword of the Stars: Born of Blood PC hack

 • Dzięki Sword of the Stars: Born of Blood PC hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Sword of the Stars: Born of Blood PC hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Sword of the Stars: Born of Blood PC hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Sword of the Stars: Born of Blood PC hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Sword of the Stars: Born of Blood PC

Sword of the Stars: Born of Blood PC hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

W skład kompilacji Konami 50th Anniversary Collection - Arcade Classics wchodzą następujące pozycje: Haunted Castle, Typhoon (A-JAX), Nemesis (Gradius), Vulcan Venture (Gradius II), Life Force (Salamander), Thunder Cross, Scramble (które w 2006 roku doczekało się remake’u wydanego na Xboksa 360) oraz TwinBee (ta produkcja również otrzymała odświeżoną wersję stworzoną z myślą o konsoli Nintendo 3DS). Trzeba wykazać się dobrą zręcznością, a pomysłów na utrudnienie nam przygody autorom nie zabrakło. Produkcja posiada także opcjonalną warstwę fabularną, w ramach której szukamy artefaktów po wymarłej cywilizacji Oort i spróbujemy dowiedzieć się, co doprowadziło do upadku tej bardzo zaawansowanej technologicznie rasy. Możemy też jednak ścigać się z czasem. Chcąc uporać się z kolejnymi próbami, należy umiejętnie korzystać ze zdolności każdego gatunku; przykładowo, muchy posiadają lepkie języki, dzięki którym mogą podnosić rozmaite obiekty, pszczoły potrafią pozyskiwać nektar i są świetnymi budowniczymi (doskonale radzą sobie między innymi z konstruowaniem mostów czy łataniem dziurawych rur), z kolei świetliki świecą w ciemnościach (co pozwala im na pracę w miejscach pokroju kopalni bądź kanałów). Podczas potyczek korzystamy z różnorodnego uzbrojenia, zaklęć bojowych i umiejętności specjalnych (każda postać otrzymała dziewiętnaście unikalnych zdolności), których parametry ulepszamy w miarę postępów. Autorzy przygotowali pokaźny zestaw misji dla jednego gracza, a także sandboksowy tryb swobodny. Zaawansowana sztuczna inteligencja opiera swoje działania na decyzjach podejmowanych przez wroga, a poszczególni żołnierze zostali opisani przy pomocy szeregu statystyk (pokroju poziomu doświadczenia i morale lub wytrzymałości), które nie pozostają bez wpływu na ich zachowanie na polu walki. Do największych atutów LittleBigPlanet Karting zaliczyć można rozbudowany edytor plansz, pozwalający w intuicyjnie prosty sposób tworzyć nowe tory i pojazdy, a także wprowadzać własne reguły gry.

Do omawianej tu produkcji zaimplementowano kilka różnorodnych potworów, którymi mamy możliwość pokierować (przede wszystkim jest to George, Lizzie i Ralph, pozostałe postaci należy odblokować – w sumie dostępnych jest dwudziestu różnorakich awanturników). Zaimplementowane zadania polegają na układaniu słów według alfabetu, liczeniu sylab oraz rozpoznawaniu części mowy i zdania. Dodatkowo tylko niektóre z nich przyciągają pszczoły, które są niezbędne do zapylania, a ich brak może w konsekwencji doprowadzić do obumarcia gatunku. Podobnie jak w przypadku wersji 2004, głównymi atrakcjami produktu pozostały 3 przewodnie tryby gry: Kariera, w której kreujemy własnym biathlonistą i wspinamy się po kolejnych szczeblach zawodowej kariery; Arcade, pozwalający skosztować szybkiej, bezkompromisowej rozgrywki na dowolnej trasie; Time Attack, wykorzystujący znany i lubiany patent wyścigu z czasem i własnymi możliwościami. Bohater, osierocony w dzieciństwie, wychowywał się w Londynie. Do naszej dyspozycji oddano zróżnicowane specjalizacje: Dark Lords to mroczni rycerze, którzy poświęcili część swojego człowieczeństwa w zamian za wielką moc; Whisperers to doskonali zwiadowcy wyposażeni w broń dystansową i zdolność władania siłami natury, co pozwala im na cichą eliminację niemal dowolnego celu; Bladers są brutalnymi wojownikami czerpiącymi siłę z niekończącej się furii; War Mages z kolei to twórcy niebywale potężnych zaklęć bitewnych, zdolni do siania chaosu w szeregach przeciwnika przy pomocy magii żywiołów. Solą gry są toczone w czasie rzeczywistym starcia z przeciwnikami, podczas których sukces zapewnia umiejętne żonglowanie dostępnymi atakami oraz specjalnymi zdolnościami bojowymi naszego herosa (których wachlarz zwiększamy w miarę postępów w przygodzie); równie ważne jest także unikanie ciosów adwersarzy i wyprowadzanie błyskawicznych kontrataków. Niestety, zdecydowanie gorzej prezentuje się oprawa audiowizualna, w której brak trybu VGA, większej ilości kolorów oraz możliwości wyboru karty dźwiękowej.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także