Warp hack
Warp hack

Jak pobrać Warp hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Warp hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Warp hack

 • Dzięki Warp hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Warp hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Warp hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Warp hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Warp

Warp hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Ta gra na to pozwala! Całość polega na rozbudowywaniu swoich samochodów do granic możliwości; będziesz mógł przeistoczyć je w pływające amfibie, czy nawet dobudować im skrzydła, by móc obrać jak najlepszy skrót – czyli ten powietrzny oczywiście! Nie zabraknie super dopalaczy, czy poduszek powietrznych, którymi zastąpisz nadwozie swego „samochodu”. Rokh na PC powstało przy użyciu technologii Unreal Engine 4, znanej z takich produkcji jak Adrift, Ark: Survival Evolved oraz Final Fantasy VII Remake. To ona zleca nam kolejne zadania kontaktując się z Bogiem przy pomocy telefonu komórkowego, czeka też na bohatera w niektórych odwiedzanych przez niego miejscach, spełniając rolę punktu zapisującego postępy. Opisywana produkcja czerpie garściami z korzeni gatunku, a została wydana na platformie PC. Pośród nich warto wyróżnić możliwość zautomatyzowania trenowania wybranych przez gracza jednostek i automatycznego rozwijania budynków. Pozycja kładzie nacisk na starcia z adwersarzami, podczas których robimy użytek z wyżej wspomnianych broni – wykorzystując magiczne zwoje, wzbogacamy ich działanie o dodatkowe efekty żywiołów pokroju lodu (zamrożonych przeciwników można obrócić w proch celnym strzałem) lub błyskawic; warto zauważyć, że w toku rozgrywki ich wachlarz poszerza się o nowe egzemplarze. Warp hack Starcia toczą się w trybie turowym, a ich przebieg zależy w dużej mierze od indywidualnych preferencji gracza – nic nie stoi na przeszkodzie, by kontrolować skrytobójców atakujących z ukrycia, strzelców preferujących trzymanie przeciwników na dystans czy wojowników walczących w zwarciu. Twórcy zadbali o to, by podrasować oprawę oraz efekty graficzne, przystosowując silnik tytułu do współpracy z rozdzielczością 1080p. Cursed Mountain to survival horror. Warto zaznaczyć, że mimo iż Harvest liczy zaledwie 51 mieszkańców, na jego obszarze znajduje się baza wojskowa z nuklearnymi pociskami dalekiego zasięgu, a także szkoła, masarnia, studio telewizyjne, posterunek policji, siedziba straży pożarnej i kupa innych lokali użyteczności publicznej (całkiem sporo, jak na tak małą liczbę osób).

o tlenie, miejscu do spania, bezpieczeństwie, ochronie przed niebezpiecznymi substancjami oraz właściwej temperaturze i generatorach mocy, które pozwalają utrzymać wszystko w działaniu), wydawanie poleceń poszczególnym osobom, a także radzenie sobie z różnego rodzaju wyzwaniami napotykanymi w czasie podróży. Gracz stawia kolejne budynki, gromadzi czynsz i znowu buduje. ponad 40 lokacji przygotowanych w stojącej na wysokim poziomie oprawie wizualnej, ponad 30 postaci, od których możemy zdobywać wskazówki podczas swojej przygody, wciągającą fabułę przedstawianą przez twórców gry jako spotkanie Indiany Jonesa ze wspomnianym już Erichem von Dänikenem oraz ciekawą funkcjonalność IEM (Innovative Environment Manipulation), pozwalającą na dowolną interakcję z całym otoczeniem (oświetlenie, wilgotność, wiatr, dzień/noc) w celu rozwiązania zagadek. Ponadto gracz może zająć się infiltracją ulokowanych na większości planet kompleksów należących do wroga, brać udział w starciach z gigantycznymi bossami (wymagającymi zarówno potężnego arsenału, jak i zespołu na odpowiednio wysokim poziomie doświadczenia), poszukiwaniem tak zwanych stref zrzutu, dających dostęp do opcji szybkiej podróży i możliwości przegrupowania oddziału oraz dobrania ekwipunku, a także skanowaniem i analizowaniem obcej technologii oraz napotykanej po drodze fauny i flory. Warp hack Oprócz tego jednak produkcja zawiera rozmaite, niekiedy mocno nietypowe gry towarzyskie, wśród których pojawia się zarówno rzucanie kośćmi oraz swoisty symulator pracownika biurowego (naszym zadaniem jest jak najszybsze odebranie dzwoniącego telefonu), jak i „dyscypliny” polegające między innymi na goleniu (wygrywa osoba, która jako pierwsza doprowadzi do porządku wirtualną zarośniętą twarz), przekazywaniu sobie butelki z mocno nagazowanym napojem (symbolizowanej przez jeden z kontrolerów), czy choćby na jedzeniu na czas. Do zaliczenia jest 100 tras, wśród których oprócz starych znajomych, znanych z poprzednich części (poddanych gruntownemu liftingowi), przychodzi ścigać się na całkiem nowych odcinkach, jak El Capitan w Yosemite (USA), kalifornijski Infineon Raceway (USA), Suzuka (Japonia) czy Tuscan (Włochy).

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także