Worms: Revolution hack
Worms: Revolution hack

Jak pobrać Worms: Revolution hack?

Pobierz teraz Wersja on-line (testowa!)

Gdy żaden link nie działa lub trwają pracę nad wersją on-line możesz skorzystać z przycisku poniżej. W przypadku dalszych komplikacji prosimy o kontakt.

Mirror

Instrukcja użycia Worms: Revolution hack

(DO WERSJI ONLINE)

 • Musisz podać bezbłędną ścieżkę gdzie została zainstalowana gra.
 • Wszelkie opcje bezpieczeństwa przed ewentualnymi kompikacjami są domyślnie włączone. Nie musisz się o to martwić.
 • W przypadku problemów z połączeniem spróbuj ponowanie za kilka minut.
 • Wybierz odpowiednią modyfikację którą chcesz zastosować i wciśnij `zatwierdź`.
 • Do wyboru masz maksymalne możliwościna jakie pozwala nasz program.
 • Cała reszta dzieje się automatycznie przez nasze skrypty z poziomu przeglądarki.
 • Po zakończeniu całego procesu powinieneś wyłączyć i ponownie włączyć grę.
 • Jeśli nie zaszły żadne zmiany musisz zrestartować komputer.


Możliwości Worms: Revolution hack

 • Dzięki Worms: Revolution hack możesz dowolnie modyfikować swoją grę.
 • Nigdzie nie podajesz swojego hasła więc nie musisz się martwić o ewentualną kradzież swojego konta.
 • Cały proces możesz powtarzać bez jakichkolwiek problemów.
 • Dołączone skrypty (autorskie) chronią Twoje konto przed automatyczą banicją lub wykryciem przez administratorów.
 • Systemy antybotowe nie wykrywają naszych skryptów.
 • W skład naszych skryptów wchodzi automatyczne użycie anonimowego proxy, antiban oraz czyszczeie rejestru. Udziela to 100% gwarancji bezpieczeństwa a także niewykrywalności.
 • Nasi testerzy potwierdzają działanie Worms: Revolution hack ponieważ testują oni każdy skrypt przed publikacją (Ty też możesz zostać testerem, wystarczy że się z nami skontaktujesz).
 • Cały skrypt jest automatycznie aktualizowany w momencie wypuszczenia nowej wersji oficjalnej aplikacji.
 • Dajemy pełną gwarancję i służymy pomocom. Jeśli wykonałeś Instrukcję prawidłowo, a nadal masz problemy to skontaktuj się z nami.


Instrukcja użycia Worms: Revolution hack

(DO WERSJI OFFLINE)

 • Przed uruchomieniem programu powinieneś sprawdzić połączenie z internetem.
 • Po uruchomieniu Worms: Revolution hack przejdź w zakładkę wykrywanie a następnie wciśnij `znajdź`.
 • W przypadku problemów ze znalezieniem gry, uruchom ponownie komputer.
 • Gra powinna zostać automatycznie wyszukana a jego ścieżka pojawi się w widocznym oknie.
 • Następnie przejdź do zakładki hack gdzie możesz dowolnie modyfikować swoje konto.
 • Pamiętaj, aby przed kliknięciem wykonaj zaznaczyć wszystkie opcje bezpieczeństwa.
 • Po zakończeniu całego procesu należy ponownie uruchomić komputer.

Dedykacja do Worms: Revolution

Worms: Revolution hack zostało stworzone specjalnie pod wskazaną grę. Ostatnie wydanie gry zawsze będzie współgrać z naszymi skryptami ze względu na automatyczną aktualizację.

Polub nas!

Dołącz do wielkiej społeczności i ciesz się działającymi programami.

Kolęda - Gdy się Chrystus rodzi. Dzięki temu możemy porównywać osiągane rezultaty ze znajomymi, zachęcać ich do treningu, a także rywalizować w określonych wyzwaniach. Do jego dyspozycji oddano grupę superbohaterów z rosyjskim siłaczem Kapitanem Steamhammerem, małoletnim geniuszem Seerem i akrobatycznymi Bliźniakami na czele, z kolei po drugiej stronie barykady karty rozdają superłotrzy Lord Hibiculus, lider kosmicznej rasy Mrocznych Gnomów, oraz Piaskowa Wiedźma, starożytna mumia przywrócona do życia przez pradawną klątwę. Oba tytuły są utrzymane w podobnej stylistyce i wykorzystują te same rozwiązania technologiczne (np. Heatseeker. na mapie mass-chicken-murder). Pirate Frigate, Tallon Overlord), na których roi się od wciągających mini-gierek, opartych na motywach znanych z oryginału – w tym strzelanie do przeciwników czy zmagania z super-bossami (w tym Omega Pirate i Meta Ridley), zaś ostatecznym celem gry (w trybie Multi-Mission, po zebraniu odpowiedniej ilości wymaganych artefaktów) jest posłanie do piachu głównego-złego-jegomościa. The Shadow and the Flame to nowa wersja platformówki z 1993 roku, jednak w odróżnieniu od znanego z konsol i urządzeń mobilnych Prince of Persia Classic, deweloperzy z firmy Ubisoft nie poszli tym razem na „łatwiznę”, oferując gruntownie odświeżoną i rozbudowaną wersję swojej gry sprzed 20 lat. Ambicją twórców było osiągnięcie jak największego realizmu, z uwzględnieniem praw fizyki, napraw sprzętu i zaawansowanej mechaniki uszkodzeń (wpływającej zarówno na wygląd, jak i działanie obiektów). Produkcja oferuje szereg trybów rozgrywki – oprócz klasycznego Team Deathmatch, do naszej dyspozycji oddano Demolition (zadaniem gracza jest eliminacja wszystkich oponentów albo – w zależności od obranej strony konfliktu – obrona lub zniszczenie konkretnego obiektu na mapie), Assassination (gdzie naszym nadrzędnym zadaniem jest unicestwienie wybranego celu, aczkolwiek zwycięstwo można również osiągnąć, zabijając wszystkich adwersarzy) oraz Battle Match (polegające na zrównaniu z ziemią bazy przeciwnika).

Mimo że całość rozgrywa się w dość nietypowym – jak na gatunek horroru – podwodnym środowisku, autorom udało się zachować wszystkie charakterystyczne dlań elementy, takie jak ponury i przytłaczający klimat rozgrywki oraz towarzyszące bohaterce uczucie izolacji i nieustannego zagrożenia. Każda z gier z Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy może się pochwalić obszerną kampanią fabularną oraz rozbudowanymi opcjami multiplayer, pozwalającymi na zabawę przez sieć lub na wspólnym ekranie. W grze znalazło się miejsce dla szerokiego wachlarza trybów rozgrywki – od potyczek toczonych na zasadzie „każdy na każdego” (Melee, Free for All, One on One), przez rozgrywki drużynowe (Top vs Bottom, Capture the Flag), aż po rozmaite wariacje na ich temat, jak choćby Sudden Death, gdzie przegrywamy po stracie pierwszego budynku, lub Team Melee, w którym kontrolę nad poczynaniami konkretnej rasy może sprawować kilku graczy. Pierwotnie tytuł miał ukazać się wyłącznie na konsolach Wii oraz Nintendo DS, jednak po wydaniu pozycji na platformach Nintendo autorzy gry zdecydowali się zrobić wyjątek dla posiadaczy komputerów osobistych i wypuścić Szalone Kórliki 2 także na PC w okrojonej formie. Należące do niej lokale są nawiedzane przez animatroniczne maskotki, które ożywają w nocy i polują na ludzi mających nieszczęście przebywać w tym czasie w pracy. Worms: Revolution hack Szalone wyścigi kartów, w których udział biorą najpopularniejsze postacie ze świata Nintendo, jak mało, która gra potrafiła zebrać grono osób przed TV oferując świetną, a przy tym stosunkowo prosta zabawę. Z jednej strony mamy tu bowiem wszystkie charakterystyczne cechy oryginału, takie jak możliwość poprowadzenia jednej z szeregu zróżnicowanych kultur poprzez wiele wieków rozwoju, z jednoczesną dbałością o wszystkie aspekty jej funkcjonowania, takie jak budowa i rozbudowa miast, gromadzenie surowców, odkrywanie nowych technologii, czy wreszcie rekrutowanie armii i prowadzenie ekspansji terytorialnej. Worms: Revolution hack Do naszej dyspozycji oddano wszystkie klasyczne bitwy, operacje i kampanie, które pierwotnie występowały w trzeciej części Close Combat – możemy więc ponownie stoczyć opublikowane wcześniej bitwy, tym razem korzystając z nieco zmodernizowanego silnika gry, wyposażonego w ulepszoną szatę graficzną, lepiej dopracowane udźwiękowienie (wykorzystujące sample z bardziej zaawansowanej pod tym względem czwartej części Close Combat – Battle of the Bulge) oraz pełne wsparcie dla systemu Windows XP, technologii DirectX i nowoczesnych procesorów kompatybilnych z Pentium 4.

Podobne posty w tej kategorii

Komentarze

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Zostaw komentarz

Sprawdź także