Najnowsze posty

Reload hack
Akcji Reload hack

Poza nim, w grze wcielimy się również w Nanami, kobieciarza lubującego się we wkradaniu do żeńskiego akademika, zakochaną w głównym bohaterze Manami, przeniesioną niedawno do szkoły niesamowicie niską w wyniku genetycznej wady Chihayę oraz Hitohanę – wzorową uczennicę lubianą przez wszystkich uczniów jak i nauczycieli. W wydanym na platformie Swit... Czytaj więcej.

Uru: Ages Beyond Myst PC hack
Przygodowe Uru: Ages Beyond Myst PC hack

Na każdym poziomie egzystują dwa równoległe wymiary - biały oraz czarny i na obu obowiązują inne zasady. Oprócz scenariuszy ściśle związanych z działaniami wojennymi toczonymi na przybrzeżnym obszarze tytułowej prowincji (9 dedykowanych misji, mapa 96x55 heksów, w trybie kampanii całe starcie trwa 80 tur), twórcy przygotowali także zestawy bitew r... Czytaj więcej.

SpecNaz 2 PC hack
Akcji SpecNaz 2 PC hack

Zadaniem głównego bohatera jest wydedukowanie w ciągu tygodnia, kto spośród towarzyszy wyprawy przywłaszczył sobie legendarne Oko Krakena. Zagubiona w obcym mieście, Chizuru trafia pod opiekę kapitanów Shinsengumi – specjalnej policji szoguna, której zadaniem była walka z opozycją i rewolucjonistami. Te dzielą się na tryb Jednej Broni (każdy z gra... Czytaj więcej.

Total War: SHOGUN 2 PC hack
Strategiczne Total War: SHOGUN 2 PC hack

Tytuł posiada aktualne składy National Hockey League, jednak, co ciekawe, mamy też możliwość przeniesienia się w przeszłość – gra umożliwia rozpoczęcie kariery nawet w 1917 roku. Dopełnieniem tego wszystkiego są rozmaite minigry, w których duet wąsatych herosów pomaga Bowserowi w pokonaniu napotkanych trudności; na szczególną uwagę zasługuje Rump... Czytaj więcej.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo PS4 hack
Akcji Uncharted: Zaginione Dziedzictwo PS4 hack

Outrun (wyścig bez ustalonej trasy, w którym musimy oddalić się od rywala na co najmniej 300 metrów), Showcase (jazda na czas do określonego miejsca, lecz bez narzuconej z góry trasy), Street-X (krótkodystansowy wyścig na okrążenia, odbywający się na torach używanych do Driftu) oraz URL, czyli Underground Racing League (złożone z kilku wyścigów zm... Czytaj więcej.

Blocky Farm hack
Symulacje Blocky Farm hack

Winterbottom. W trakcie zabawy akcję obserwujemy z boku, natomiast rozgrywka polega na przemierzaniu zróznicowanych lokacji rozciągających się na ponad czterysta ekranów, wykonywaniu zadań fabularnych oraz misji pobocznych czy wreszcie na walce w czasie rzeczywistym z zastępami mniejszych lub większych przeciwników; wśród oponentów, jacy stają nam... Czytaj więcej.

Rebels Prison Escape PC hack
Strategiczne Rebels Prison Escape PC hack

Na koniec warto nadmienić, że tak jak poprzednie odsłony z Adibu w roli głównej, tak i ta została wyposażona w Kącik rodzica, czyli narzędzie dające możliwość sprawdzania postępów własnego potomka w nauce oraz ustawienia czasu, jaki może on spędzać przed komputerem. Oprócz kilku dodatkowych (używanie liny do dostania się do trudniej położonych lok... Czytaj więcej.

Włatcy Móch: Battle Arena PC hack
Strategiczne Włatcy Móch: Battle Arena PC hack

Oprócz klasycznych zawodów, gdzie naszym zadaniem jest przekroczenie linii mety na pierwszej pozycji (mowa na przykład o mistrzostwach typu Supercross, Nationals i Opencross), na sprawdzenie czekają między innymi wyścigi typu Waypoint na otwartej przestrzeni; możemy też spróbować swoich sił w trybie Freestyle, czyli w walce na punkty zdobywane w z... Czytaj więcej.

Shaiya PC hack
RPG Shaiya PC hack

W przeciwieństwie do pierwszej odsłony cyklu, której akcja toczyła się w specjalnej strefie testowej, zmagania toczymy na amerykańskich, brytyjskich oraz hiszpańskich autostradach, starając się zrobić jak największe zamieszanie w dwudziestu trzech tak zwanych „czarnych punktach” umiejscowionych w siedemnastu lokacjach. Jedną z najbardziej zauważal... Czytaj więcej.

Ś.W.I.N.I.A. PC hack
Strategiczne Ś.W.I.N.I.A. PC hack

Te dzielą się na tryb Jednej Broni (każdy z graczy zaczyna z jedną, losowo przydzieloną mu bronią, której nie da się zmienić w trakcie rundy), tryb polegający na Upuszczaniu Serduszek po otrzymaniu obrażeń, którymi mogą podleczyć się przeciwnicy, Tryb Czachy – ten, kto zdobędzie czaszkę i nie da jej sobie odebrać przez określony czas, będzie zadaw... Czytaj więcej.