Najnowsze posty

SOCOM: U.S. Navy SEALs Combined Assault PS2 hack
Akcji SOCOM: U.S. Navy SEALs Combined Assault PS2 hack

Na osobną wzmiankę zasługuje schemat sterowania – z uwagi na fakt, że tytuł wymaga do działania gogli wirtualnej rzeczywistości, po polu bitwy możemy swobodnie się rozglądać poprzez poruszanie głową, z kolei poszczególne jednostki wybieramy (a także wyznaczamy im cele), wskazując je przy użyciu kontrolera ruchowego. W odróżnieniu od klasycznego Pa... Czytaj więcej.

Growlanser: Heritage of War PS2 hack
RPG Growlanser: Heritage of War PS2 hack

Jest rok 2068, wizja przeszłości nie jawi się nam jednak specjalnie wesoło, cała Europa Wschodnia dostała się bowiem pod jarzmo zbrodniczych syndykatów i potężnych, amerykańskich i azjatyckich korporacji, które wykorzystują zamieszkaną przez nas część świata jako zaplecze przemysłowo-gospodarcze i gigantyczny rezerwat królików doświadczalnych. Fra... Czytaj więcej.

Sonic Boom: Fire & Ice 3DS hack
Zręcznościowe Sonic Boom: Fire & Ice 3DS hack

Trójwymiarowe środowisko graficzne jest stosunkowo ubogie w detale, jednak modele samochodów wykonane zostały z należytą starannością. Często, zamiast uderzenia w wprost, trzeba zastosować taktykę ostrożnego podejścia i skradania się między wrogami. Rajdowe zmagania toczą się w sześciu rozmaitych zakątkach globu ziemskiego, a poszczególne trasy ró... Czytaj więcej.

Astro Boy: The Video Game hack
Akcji Astro Boy: The Video Game hack

Kontrolowani przez nas herosi dzielą się na kilka mocno odmiennych klas i musimy nauczyć się sprawnie wykorzystywać ich unikalne umiejętności. Każda z potraw składa się z innych składników i ma nieco inny proces przygotowywania. Pod względem mechaniki wydane na system AND i iOS Might & Magic: Elemental Guardians jest przedstawicielem popularnej na... Czytaj więcej.

Bouncing Babies PC hack
Zręcznościowe Bouncing Babies PC hack

O panowanie w przestworzach zniszczonego świata walczy kilka głównych frakcji: religijne społeczeństwo kastowe Fjord Baronies, Order of Chaladon zamieszkujące tropikalne wyspy o tej samej nazwie, Mercantile Guild – sojusz potężnych i bezwzględnych handlarzy, rozmiłowani w starożytnych artefaktach i zaawansowanej technologii obywatele Anglean Repub... Czytaj więcej.

Fractured Space PC hack
Akcji Fractured Space PC hack

Rzemieślnicy koncentrują się oczywiście na aktywnościach związanych z systemem craftingu i posiadają własne przygody fabularne oraz różnorodne specjalizacje. Co do wspomnianych stylów, możemy znaleźć elementy: RPG (sposób rozwoju umiejętności bohaterów), bijatyk (toczenie walk wręcz), strzelanin, platformówek (konieczność wspinania się, czołgania... Czytaj więcej.

Call of Duty: Roads to Victory PSP hack
Akcji Call of Duty: Roads to Victory PSP hack

Za jej opracowanie odpowiada zespół ukrywający się pod nazwą Project Soul, na którego czele stoi weteran prac nad serią, Daishi Odashima. Do dyspozycji mamy także znane z poprzednich odsłon, udoskonalone tryby wieloosobowe Conquest oraz Diamond Dynasty (swoista sieciowa liga, wzbogacona o nowych graczy, mapy, skórki, a nawet mechanikę battle royal... Czytaj więcej.

World End Economica PC hack
Przygodowe World End Economica PC hack

Wpływ na wygląd świata mają także sami gracze. Tym jednak co wyróżnia opisywaną pozycję na tle innych gier tego typu, jest obecność muzyki – całość została skonstruowana w taki sposób, by otoczenie na bieżąco reagowało na nasze poczynania, w zależności od tego, jaką melodię zdecydujemy się odegrać przy użyciu nieskomplikowanego koła wyboru; dzięki... Czytaj więcej.

Undead Horde hack
Akcji Undead Horde hack

Posiadacze konsoli PS1 mogą zmierzyć się ze sztuczną inteligencją lub kompanem w zwykłym pojedynku dwóch pięściarzy z tej samej wagi lub porzucić wszystkie reguły i ograniczenia w zręcznościowym module Slugfest. Gra została opracowana przez ekipę studia Synthetic Dimensions i ukazała się jako część składankowej płyty o tym samym tytule, zawierając... Czytaj więcej.

The Gallery PC hack
Przygodowe The Gallery PC hack

Ze wszystkimi wymienionymi wcześniej opcjami rozgrywki związane są liczne osiągnięcia, które można zdobyć w trakcie gry. Amerykanin będący na wakacjach w Paryżu zostaje wplatany w aferę, która staje się przygoda jego życia. Wśród innych nowinek dodatku Morning Sun wyróżnić warto także nowe typy terenu, możliwość budowania niewielkich pasów startow... Czytaj więcej.