Najnowsze posty

LEGO Rock Raiders PC hack
Strategiczne LEGO Rock Raiders PC hack

Możliwość wcielenia się w jednego z muzułmańskich władców, którzy stali na czele imperium Ottopańskiego oraz Mameluków, przynosi ze sobą zupełnie nowe rozwiązania graficzne (w obrębie m. Akcja gry - po krótkim wprowadzeniu w realia świata i legendzie o chłopcu w zielonym stroju, który ongi potrafił uratować świat od 'zatracenia się w źle i wieczys... Czytaj więcej.

Terra: Formations PC hack
RPG Terra: Formations PC hack

Ponadto, nowe lokacje obfitują w losowo generowane systemy podziemi oraz liczne subquesty, które czasami mogą wymagać solidnej gimnastyki szarych komórek, ale i zazwyczaj przynoszą wiele wymiernych korzyści lub umożliwiają zdobycie specjalnych, magicznych przedmiotów (w sumie ponad 100 różnych egzemplarzy). Ponadto naszych przeciwników możemy prow... Czytaj więcej.

Raiden Legacy hack
Zręcznościowe Raiden Legacy hack

Deweloperzy postanowili również ułatwić wejście w świat modowania gry początkującym twórcom – specjalnie dla nich przygotowano szereg filmików instruktażowych, poruszających podstawowe kwestie obsługi narzędzi służących do modyfikacji kodu, jak również porady dotyczące programów graficznych, za pomocą których powstają nowe modele pojazdów czy elem... Czytaj więcej.

Lucius II: The Prophecy PC hack
Przygodowe Lucius II: The Prophecy PC hack

Dostępne konkurencje obejmują: Three-Point Shootout, w której zadaniem gracza jest wykonanie jak najwięcej rzutów za trzy punkty przed upływem czasu; Time Attack, polegające na wrzuceniu do kosza jak największej liczby piłek przed upływem jednej minuty; Skills Challenge, gdzie gracz staje przed koniecznością odbijania piłki od serii celów i oddani... Czytaj więcej.

Break'em All NDS hack
Zręcznościowe Break'em All NDS hack

Obecne w Football Mogul 2007 nowości obejmują całkowicie nowy interfejs użytkownika, innowacyjny system newsów, organizator pozwalający na sprawne i czytelne zaplanowanie całego sezonu oraz elastyczny system statystyczny, dostarczający nam niezbędnych informacji. Przenosimy się w niebezpieczny, brutalny oraz bezwzględny świat Dzikiego Zachodu i mo... Czytaj więcej.

SingStar: Take That hack
Towarzyskie SingStar: Take That hack

Nowością jest natomiast tryb sandbox. Anglia, Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego, Francja, Szkocja, Dania, Hiszpania, Portugalia, Wenecja, Sycylia, Polska, Rosja, Węgry, Bizancjum, Turcja, Egipt, Mongołowie, czy Aztekowie), z czego każda oczywiście różni się od siebie (przykładowo taktykami używanymi na placu boju). Istotnym punktem pro... Czytaj więcej.

Anno Online WWW hack
Strategiczne Anno Online WWW hack

Battlefront to strategia turowa od specjalizującej się w tym gatunku firmy Strategic Studies Group. szybkie i bez zbierania wszystkich przedmiotów) nie zajmuje wiele czasu. Co ciekawe, zmieniająca się sytuacja w wyścigowym świecie wymaga niekiedy dostosowania swoich działań do zaistniałych potrzeb – podczas gdy niektórzy rywale mogą zwiększać swe... Czytaj więcej.

Titeuf: Le Film hack
Zręcznościowe Titeuf: Le Film hack

Co ciekawe, opisywana produkcja doczekała się dość udanej kontynuacji w postaci TD: Eve of Destruction. Widowiskowość i immersję spotkań w Madden NFL 19 na PC, PS4 i XONE zwiększono poprzez dodanie nowych manewrów i ruchów specjalnych, takich jak One Cut (umożliwia odpalenie szybszego Acceleration Burst w kluczowym momencie – pod warunkiem odpowie... Czytaj więcej.

Pippa Funnell: Take the Reins PC hack
Sportowe Pippa Funnell: Take the Reins PC hack

Pozwala to poradzić sobie z niektórymi wrogami, niszczyć bariery, a także dostawać się w miejsca, które pozornie znajdują się poza zasięgiem skoku – jajka pojawiają się pod naszym herosem i można wykorzystać je w roli swoistej platformy (wymaga to oczywiście odpowiednio szybkiego działania, w przeciwnym razie wybuchną razem z nami). Army Men Advan... Czytaj więcej.

Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy PC hack
Przygodowe Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy PC hack

Podobnie jak poprzednich kilka odsłon cyklu, została ona zaprojektowana tak, aby mogła spodobać się zarówno graczom casualowym, jak i weteranom gatunku. Na pojedynczego gracza zaś czeka tutaj pięć trybów rozgrywki: „Practice” (trening, gracz może przygotować się do poważnej rozgrywki), „Time Trial” (jazda na czas, do mety należy dotrzeć odpowiedni... Czytaj więcej.