Najnowsze posty

Battle of the Bulge hack
Strategiczne Battle of the Bulge hack

Order of Battle: Morning Sun to płatny dodatek DLC do strategii turowej Order of Battle: World War II, która ukazała się pierwotnie wiosną 2015 roku pod nazwą Order of Battle: Pacific, a rok później – już pod nowym tytułem – została przekształcona na produkcję free-to-play. Wśród licznych utrudnień nie brakuje zapadni, wzniesień i różnych rodzajów... Czytaj więcej.

Q*bert PS3 hack
Zręcznościowe Q*bert PS3 hack

System lotu został oparty na prawach fizyki, a oddane w nasze ręce okręty zróżnicowano pod kątem możliwości bojowych – podczas gdy Scout i Stealth Fighter są przeznaczone do zwiadów i działania w ukryciu, Interceptor oraz Fighter najlepiej sprawdzą się w bliskich spotkaniach z siłami nieprzyjaciela; ich dopełnieniem są potężne bombowce, których dz... Czytaj więcej.

Disney Fantasia: Music Evolved hack
Towarzyskie Disney Fantasia: Music Evolved hack

Od czasu do czasu Dillon jest również zmuszony do wzięcia udział w specjalnych wyścigach, podczas których zamienia się w pędzącą kulkę i jego zadaniem jest albo wyeliminowanie określonej liczby przeciwników, albo dojechanie do mety – wszystko to rzecz jasna w limitowanym czasie. Gra korzysta z modelu darmowego wspartego mikropłatnościami, ale nie... Czytaj więcej.

Apache Longbow PC hack
Symulacje Apache Longbow PC hack

Tak więc znajdują się tutaj zarówno szybkie, ale pozbawione dużej mocy ognia jednostki zwiadowcze, statki przystosowane do przemierzania przestrzeni kosmicznej i poszukiwania zdatnych do zamieszkania na nich światów, okręty patrolowe przeznaczone do obrony zamieszkanych systemów, krążowniki i pancerniki służące do staczania większych bitew, a takż... Czytaj więcej.

Year Walk hack
Przygodowe Year Walk hack

Każda maszyna obdarzona jest potężną mocą (kilku tysięcy koni mechanicznych), przekładającą się na niebywałe przyśpieszenie. Tak dużą rozpiętość trybów umożliwia pomysłowy system stopniowania elementów multiplayer, dzięki któremu sami gracze decydują o tym, czy chcą bawić się samotnie bez żadnego połączenia z Internetem, w małej grupie przyjaciół... Czytaj więcej.

My Talking Tom hack
Zręcznościowe My Talking Tom hack

Niezależnie od wybranego trybu, wygrane starcia nagradzane są nowymi częściami i dodatkowymi członkami załogi, dlatego z bitwy na bitwę nasza drużyna staje się coraz potężniejsza i nie musimy zaczynać zawsze od zera. Riddlord: The Consequence to logiczna gra przygodowa z interfejsem point-and-click, autorstwa rosyjskiego studia Amrita, która począ... Czytaj więcej.

Victoria II PC hack
Strategiczne Victoria II PC hack

przeskakiwanie między przenośnikami taśmowymi czy poruszającymi się wysepkami). Dodatek Command: Desert Storm nie odróżnia się graficznie od pozostałych części serii. Zastosowanie uznanego silnika firmy Epic Games pozwoliło też na znacznie łatwiejszą konwersję gry na inne platformy sprzętowe, w wyniku czego Tekken 7 jako pierwsza pełnoprawna odsło... Czytaj więcej.

Pony Friends 2: Kochane kucyki hack
Symulacje Pony Friends 2: Kochane kucyki hack

Zawsze możemy oczywiście wyciągnąć broń i strzelić kilka razy, wtedy gawiedź zacznie w panice chować się po kątach i na pewno zrobi się znacznie więcej miejsca, jeśli jednak zależy nam na dyskrecji, musimy zrobić użytek ze swoich barków i cierpliwie przepychać się między bawiącymi się w lokalu gośćmi lub też po prostu znaleźć nieco mniej obleganą... Czytaj więcej.

Sorcery: Świat Magii PS3 hack
Akcji Sorcery: Świat Magii PS3 hack

Metal Slug Anthology). Czas ten można dodatkowo wydłużać, przystępując do nieobowiązkowych zleceń czy też wybierając mini-gry, jak chociażby połów ryb. Wśród nich nie brakuje na przykład wyścigów okrętów powietrznych, które stają się dodatkową opcją zarabiania gotówki. Deweloper sfinansował bowiem jego projekt w części dzięki zbiórkom koordynowany... Czytaj więcej.

Samurai Shodown V Special hack
Bijatyki Samurai Shodown V Special hack

Akcja prezentowana jest w perspektywie bocznej, a trzon rozgrywki stanowi eksploracja kolejnych lokacji, przeskakiwanie z platformy na platformę i omijanie wszechobecnych pułapek, a także pozyskiwanie nowych zdolności – w ten sposób możemy nie tylko dostać się do niedostępnych w inny sposób zakątków danej krainy, lecz także rozprawiać się ze zróżn... Czytaj więcej.