Najnowsze posty

Silent Hill Origins hack
Przygodowe Silent Hill Origins hack

Wśród dostępnych narzędzi mordu pojawia się nie tylko klasyczna broń palna (pistolety, karabiny maszynowe), lecz również bardziej wymyślne giwery pokroju Laserkraftwerka (strzelającego promieniem lasera zdolnego do dezintegracji oponentów) oraz Dieselkraftwerka (czyli napędzanego paliwem granatnika umożliwiającego jednoczesną eliminację całych gru... Czytaj więcej.

Surgeon Simulator 2013 PC hack
Zręcznościowe Surgeon Simulator 2013 PC hack

Pierwsza odznacza się wybitnymi zdolnościami w manipulowaniu materią (także tą ciemną) i zadawaniu znacznych obrażeń magicznych; druga zaś jest jej kompletną przeciwnością – posiada szeroki zestaw zaklęć wspomagających, leczących i wskrzeszających, zaś w walce zdecydowanie preferuje trzymać dystans, atakując za pomocą różdżek lub łuków (mając przy... Czytaj więcej.

Agent A: A puzzle in disguise hack
Logiczne Agent A: A puzzle in disguise hack

Training, pozwalający opanować podstawy rozgrywki, Party – przeznaczony dla 8 współzawodniczących ze sobą graczy (w wersji dla PS3 oraz Xboksa 360 możliwa jest gra online), Trick czyli wykonanie jak najbardziej spektakularnych ewolucji oraz Challenge – tutaj naszym zadaniem jest wykonywanie konkretnych tricków na konkretnych obiektach w każdej z d... Czytaj więcej.

Hello Neighbor hack
Zręcznościowe Hello Neighbor hack

Kampania dla jednego gracza oferuje aż 17 rozdziałów, zapewniając kilka godzin zabawy. Tak więc znajdują się tutaj zarówno szybkie, ale pozbawione dużej mocy ognia jednostki zwiadowcze, statki przystosowane do przemierzania przestrzeni kosmicznej i poszukiwania zdatnych do zamieszkania na nich światów, okręty patrolowe przeznaczone do obrony zamie... Czytaj więcej.

Skytorn hack
Zręcznościowe Skytorn hack

Bardzo nowatorsko wygląda także dostępny arsenał – zamiast standardowego rynsztunku, w stylu kierowanych rakiet czy działek wielolufowych, korzystamy ze skomplikowanych i nowoczesnych urządzeń, za pomocą których mamy możliwość wytwarzania konkretnych zjawisk fizycznych, a nawet bezpośredniego manipulowania prawami fizyki! Takie rozwiązanie daje gr... Czytaj więcej.

East India Company: Privateer PC hack
Strategiczne East India Company: Privateer PC hack

W punkcie startowym fabuły poznajemy dwóch detektywów, wezwanych, by zbadali sprawę trupa znalezionego w rzece tuż za miastem; Delores, zapoznającą się z treścią testamentu po swoim bogatym wuju; szwendającego się po zdewastowanym cyrku klauna Ransome’a, obłożonego klątwą sprawiającą, że nie może pozbyć się makijażu i przebrania; wreszcie Franklin... Czytaj więcej.

Reksio i Ufo PC hack
Przygodowe Reksio i Ufo PC hack

Scavenger's Odyssey. Owe lokacje są projektowane ręcznie, w przeciwieństwie do wszystkich pozostałych, które są generowane losowo – co tyczy się zarówno konstrukcji poszczególnych etapów, jak i rozmieszczenia przeciwników oraz skrzyń, a także czekających na znalezienie przedmiotów. Jeśli np. Zabawa toczy się w systemie turowym, a w starciach z adw... Czytaj więcej.

Halo 2 hack
Akcji Halo 2 hack

Mamy tu oczywiście do czynienia z symulatorem kilku odmian popularnego bilarda. Wydany na platformę PC CS2D oferuje szereg trybów rozgrywki – od klasycznego podkładania bomb, capture the flag, deathmatchu i deathmatchu drużynowego, przez ratowanie zakładników i zabijanie VIP-ów, skończywszy na trybie budowania (gdzie wznosimy umocnienia i odpieram... Czytaj więcej.

Barbie Horse Adventures: Riding Camp hack
Akcji Barbie Horse Adventures: Riding Camp hack

Ponadto ponownie zastosowano unikalny sposób prezentacji boiskowych wydarzeń, gdyż wirtualna kamera ukazuje stadion przesuwając się z dołu do góry i odwrotnie. W grze pojawia się kilkanaście wariantów wyścigów – oprócz klasycznych zawodów, w których naszym zadaniem jest przekroczenie linii mety na pierwszej pozycji (Single Race, Reverse Race, Race... Czytaj więcej.

Shadowgrounds Survivor PC hack
Akcji Shadowgrounds Survivor PC hack

Podczas przedwyborczych zmagań bardzo pomocne okażą się też specjalne jednostki/postacie, typu: osoby zadające kłopotliwe pytania przeciwnikom politycznym podczas ich przemówień, manifestanci, znakomici specjaliści do spraw relacji międzyludzkich, którzy potrafią przekonywać masy do głoszonego przez siebie poglądu (tzw. Zostało to zrealizowane w b... Czytaj więcej.