Najnowsze posty

The Lost Cases of Sherlock Holmes PC hack
Przygodowe The Lost Cases of Sherlock Holmes PC hack

Grę podzielono na odrębne scenariusze, w trakcie których gracz musi po prostu przeżyć, uczestnicząc w takich katastrofach jak na przykład zatonięcie Titanica, uderzenie huraganu Andrew z 1992 roku, atak z 11 września 2001 na World Trade Center, zagłada Hiroshimy, gigantyczne trzęsienie ziemi (8,1 stopnia w skali Richtera), które miało miejsce w Me... Czytaj więcej.

GTR Evolution PC hack
Wyścigi GTR Evolution PC hack

Do trybów znanych z „jedynki”, czyli Daily Grind, Spots Mode oraz RAD Mode (którego odblokowanie wymaga ukończenia wszystkich wyzwań), druga odsłona cyklu dołącza opracowany z myślą o multiplayerowej zabawie Combo Rush, gdzie o zdobycie jak największej liczby punktów walczy maksymalnie czwórka graczy. Tymczasem po świecie zaczęły krążyć plotki o n... Czytaj więcej.

Bloody Roar: Hyper Beast Duel PS1 hack
Bijatyki Bloody Roar: Hyper Beast Duel PS1 hack

Oprócz tego mamy jeszcze klasyczny Survival oraz Challenge, w którym zadaniem gracza jest przetrwanie dwudziestu półminutowych etapów. Zwykłe wyścigi samochodowe, mimo że są sportem ekscytującym i niebezpiecznym, nie dają graczom naprawdę tego czego oczekują. Zabawa polega zatem na przemierzaniu kolejnych lokacji (wśród 21 poziomów pojawia się zar... Czytaj więcej.

Dragon Front PC hack
Logiczne Dragon Front PC hack

Projekt opracowało studio Housemarque, znane z takich tytułów jak Resogun, Outland, Dead Nation oraz seria Stardust. Dodatek Krew i Wino został oficjalnie zapowiedziany przez twórców już na miesiąc przed planowaną premierą gry podstawowej i wraz z wydanym w październiku 2015 roku pierwszym płatnym rozszerzeniem Serca z Kamienia uzupełnia listę kil... Czytaj więcej.

Tribes: Ascend hack
Akcji Tribes: Ascend hack

W porównaniu z Psyvariar Revision tytuł może się pochwalić przede wszystkim dodatkowymi trybami rozgrywki, czyli Score Attack (gdzie możemy powalczyć o zdobycie jak najwyższej liczby punktów) oraz Replay Mode+ (w którym twórcy pozwalają nam nie tylko na obejrzenie zapisu rozgrywki z danego etapu, lecz także na poprawienie osiągniętego przez siebie... Czytaj więcej.

Wik: Fable of Souls X360 hack
Zręcznościowe Wik: Fable of Souls X360 hack

Twórcy przygotowali dla graczy piętnaście wymagających misji umiejscowionych na całym świecie. Dodatkową atrakcją jest zaimplementowany przez autorów specjalny panel sterujący, w którym możemy dokonywać kontroli poszczególnych punktów trasy i decydować o ustawianiu zwrotnic, opuszczeniu szlabanów czy zmianie sygnalizacji po uprzednim zaakceptowani... Czytaj więcej.

Hiveswap PC hack
Przygodowe Hiveswap PC hack

Autorzy założyli bowiem, iż Ziemia umiera 10 miliardów lat po jej powstaniu. Warto odnotować, że nie jest on jedyną grywalną postacią zaczerpniętą z popularnej serii bijatyk – w trakcie zabawy przejmujemy bowiem kontrolę również nad Ouroborosem, czyli umiejętnością bojową Hazamy, który stara się dotrzymać kroku Deadspike-sanowi oraz Nirvaną, która... Czytaj więcej.

Folklore hack
RPG Folklore hack

Grę podzielono na poziomy – chcąc się dostać do kolejnego etapu, musimy nie tylko wyeliminować wszystko, co stanie nam na drodze (od maszyn i automatycznych wieżyczek strzelniczych, przez żołnierzy obcych, skończywszy na mutantach oraz przerośniętych insektach), lecz także uratować wszystkich cywili. Twórcy programu zadbali również o jeszcze bardz... Czytaj więcej.

Tim Stockdale's Riding Star hack
Sportowe Tim Stockdale's Riding Star hack

Gra umożliwia swobodne poruszanie się po przestrzeni kosmicznej, dowolne wybieranie misji oraz dużą swobodę przy tworzeniu drużyny. Gra umożliwia na zautomatyzowanie mniej istotnych z punktu widzenia całości operacji działań i przekazanie ich w ręce podwładnych sterowanych przez AI – w każdej chwili możemy jednak z powrotem przejąć kontrolę nad ca... Czytaj więcej.

Dragon Age: Legends WWW hack
RPG Dragon Age: Legends WWW hack

Trzeba również pomyśleć. W trakcie zabawy przemieszczamy się po rozległej i dynamicznie zmieniającej się galaktyce, spotykając na swojej drodze różne, losowo generowane rasy i cywilizacje, które rozwijają się asymetrycznie i mogą znajdować się na zupełnie innym poziomie technologicznym niż my, co stwarza okazję do kontaktów dyplomatycznych i wymia... Czytaj więcej.